Косів - Вигнанка
Улашківці -Калічівка

Спорт | Переглядів: 895 | Додав: Sport | Дата: 26.05.2013

26.05.2013 Школі мистецтв 20 років! З цієї школи вийшло вже не одне покоління талановитих музикантів, художників, співаків та танцюристів. Тому разом подякуємо цій організації, людям які там працюють та вчаться!

На честь двадцятиріччя школи мистецтв у будинку культури 26.05.13 о 14:00 відбудеться концерт. У програмі багато цікавих та захоплюючих виступів від учнів та випускників школи мистецтв.

Спорт | Переглядів: 973 | Додав: Sport | Дата: 24.05.2013

23.05.13 Відбувся матч 1\8 кубку району 2013. Наша команда в гостях грала з командою Пробіжна. Матч закінчився з рахунком 1 - 4 у нашу користь.

Спорт | Переглядів: 537 | Додав: Sport | Дата: 23.05.2013

16.05.13 На стадіоні селища відбувся матч між командою Кристал та Шманцівці. Це був матч 1/16 кубку району 2013.

У першому таймі нашому клубу гра не вдавалася, ми пропустили м'яч. Але вже у другому таймі ми взяли гру під свій контроль та забили кільки м'ячів у ворота суперника.

Матч закінчився з рахунком 4 - 1.

Спорт | Переглядів: 937 | Додав: Sport | Дата: 17.05.2013

1-5 6-10 11-15 ... 31-35 36-36